MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Bänk 10695133
*
nr 1069 5133
Bänk
Teak, längd: 84 cm, djup: 38 cm, höjd: 42 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 november 2016
kl 18:26:48
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
13/11 15:39:04
1
200 kr
14/11 09:30:15
2
Vinnande bud
- Tema
14 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bänk karmstol karmstolar stol stolar teak teakmöbler trä
-
8027 Blomsterbord
vitmålat. Bredd: 69 cm, djup: 37 cm, höjd: 75 cm
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
imorgon
20 maj kl 19:01
*
Bänk
Läs mer om 50/60-tal
nr 1069 5133
Bänk
Teak, längd: 84 cm, djup: 38 cm, höjd: 42 cm
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 250 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 14 november 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
13/11 15:39:04 | 1 | 200 kr |
14/11 09:30:15 | 2 | Vinnande bud |
- Tema
14 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bänk karmstol karmstolar stol stolar teak teakmöbler trä
-
8027 Blomsterbord
vitmålat. Bredd: 69 cm, djup: 37 cm, höjd: 75 cm
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
imorgon
20 maj kl 19:01